Rāmuļu pamatskola

Viena diena mūsu skolā!

Mūžizglītības programmas Comenius projekta "Once upon a time in Europe" ietvaros gatavojamies braucienam uz Polijas pilsētu Przemyśl.

Skolā gatavojām plakātus par Latviju, Cēsīm un savu skolu. Darba grupā noskaņojums patriotisks. Katrs grib par sevi, savu skolu, valsti, pilsētu atstāt vislabāko iespaidu. Papildus mācamies angļu valodu, veidojam dialogus savā starpā.

Pirmās darba grupas dalībnieki ir: Ilze Kaša, Alise Bāliņa, Kitija Strazdiņa, Kristers Komarovs, Niks Iļčukovs, Jānis Kārkliņš un skolotājas Inese Vītiņa un Ieva Lapsiņa.

Pēc Kristera ierosinājuma tika izveidots reprezentatīvs video par mūsu skolu: "Viena diena mūsu skolā".

Rāmuļu skola, Rāmuļi, Cēsu novads, tālr. 64129511, e-pasts ramulu_skola@inbox.lv